< Blog Ana sayfa

Süper Bayi Planları Nedir?

Bundan 3 yıl önce verdiğimiz yine Süper Bayi adı altında hizmete sokulan reseller hosting ürünlerimizi webmaster ve çoklu web sitesi tasarımı yapan yerel bilgisayar işletmeleri daha çok tercih ettiklerinin farkındayız.

Ürünlerin sahip olduğu gigabayt cinsinden alan ve trafik limitlerinin yüksek olmasının yanında Aktif Bilişim ‘in inovaktif çözümleriyle bu hizmeti almalarının etkisi olduğunu düşünüyoruz.

Kullanıcılarının web sitelerini yayınlarken, çalışıyor oldukları hosting firmasından uptime süresi, sitelerin hızlı açılması, düzenli yedek alma, teknik destek ve karşılaşılan sorunlarda çözüm esaslı kullanıcıyı yönlendirme gibi beklentilerinin farkındalığıyla özellikle Reseller Hosting sahiplerine bu hizmetleri yıllardır sunuyoruz.

Sektörde artık bir marka haline gelen Süper Bayi ürünlerini bu yıl Avrupa’nın en büyük verimerkezlerinden olan RapidSwitch Spectrum House Datacenter merkezli sunucularımız ile devam ettiriyoruz.

www.superbayi.net

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

3 Kişi tartışıyor ;

 1. YEKBUNBİLİSİM tarafından 26 Nisan 2013 at 08:24 tarihinde gönderildi


  Merhabalar ilk öncelikle , aktifbilişim ile 4 aydır çalışmaktayız ve hizmetlerinden , desteklerinden , müşteri memnuniyetlerinden gayet mutluyuz. Aşkın bey , seda hanım , faruk bey , ali bey işini iyi yapanlar kişilikler . Aktifbilişim ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Teşekkür eder herkeze öneriyoruz…

  Cevapla
 2. Anilbilisim tarafından 24 Temmuz 2012 at 17:39 tarihinde gönderildi


  Merhabalar ilk öncelikle , aktifbilişim ile 18 aydır çalışmaktayız ve hizmetlerinden , desteklerinden , müşteri memnuniyetlerinden gayet mutluyuz. Aşkın bey , seda hanım , faruk bey , ali bey işini iyi yapanlar kişilikler . Aktifbilişim ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Teşekkür eder herkeze öneriyoruz…

  Cevapla
 3. ilker tarafından 19 Kasım 2011 at 14:11 tarihinde gönderildi


  Mükemmel bir destek var bu firmada saolsun arkadaşlar gece saat 5 te bile yazdıgım tickete 5dk içerisinde sorunu çözüp cevap veriyorlar çok teşekkürler arkadaşlar sizin gibi insanlar daima kazanmaya mahkümdür alın teri hak ediyorsunuz helal olsun..

  Cevapla

Yorum Bırakın

İsim

Mail (gizli kalacak)

Görüşünüz ;© 2006-2014 Aktif Bilişim İnternet Hizmetleri