< Ana sayfa

Müşteri Yorumları

Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerde yaptığımız işin sorumluğu ve bilinciyle eylem ve planlarını oluşturarak gelişen konseptimiz Aktif Bilişim’in şirket kültürünü belirlemesinde önemli bir bileşen oldu.

Olgumuz “insana saygı” ya dayanır.

İnsanların bilişim sektöründe ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerde, yenilikçi yaklaşımlarla sektöründe hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın bir rol kazanmasını ve bu değerleri korumayı amaç ediniyoruz.

Geride bıraktığımız yıllara baktığımızda,  globalleşme süreci içinde bilişim dünyasının gelişimi ve gereksinimlerini yakından takip edip her fırsatta bu elde edilmiş faydaları kalite standartlarımızın üzerine eklemeye çalışmaktayız.

Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktı.

Çalışmalarımızı takip eden süreçte işe bakış açısı olarak ; daha hızlı teknik servis hizmeti, karşılaşılan sorunlarda tam amacına varan çözüm yolları sunma, uygun fiyat koşulları sağlama ve geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerimize almalarını istediğimizi değil, müşterilerimizin almak istediği ürün ve hizmetlerin sağlanmasına yöneliktir.

Bu karşılıklı memnuniyete dayanan iş birliği, bir diğer hedef noktamız olan markalaşma sürecinin zeminini hazırladı. Bu hedefleri belirlerken, yaptığımız işlerin firmamızın ismiyle yan yana getirilip aynı satırlarda yer almasını hedeflemiştik, bugün bu hedeflere yönelik amaç edindiğimiz ideallerimizi gerçekleştirmiş olmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Neler planladığımızı merak edenlere yapmış olduğumuz iş birlikleri ile yerel ve ulusal pazarlara sunacağımız yenilikçi ürünlerin arayışı içindeyiz.

Müşterilerimizle hedeflerimiz uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. Bu uzun çalışma süresince müşterilerimizden öğrenecek çok şeyimiz olduğuna inanıyoruz bize kazandırdıkları bilgi ve birikimi geliştirip hızla ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çaba göstermeye devam ediyoruz.

Saygılarımızla
Aktif Bilişim

453 Kişi tartışıyor ;

 1. Ömer tarafından 26 Eylül 2018 at 14:03 tarihinde gönderildi


  Neredeyse 8 yıl olacak aktif bilisim ile çalişiyorum. 8 yılda hiç bir sorun sorun yaşamadım gayet memnunum. düzgün ve karşılığını bulduğum tek firma.. umarim böyle aynı anlayışla devam ederler..

  Cevapla
 2. Yüksel Berk TARZAN tarafından 26 Mart 2017 at 22:52 tarihinde gönderildi


  Uzun süredir Aktif Bilişim ile çalışıyorum. Hiç bir problemimi çözümsüz bırakmadılar, ihtiyacım olan her şeyi bu şirkette bulabiliyorum. Kendi müşterilerime de her zaman bu firmayı önerdim yaklaşık 10 adet yıllık hosting aldırttım. Aşkın beye her şey için teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 3. UĞUR ÖRS tarafından 1 Şubat 2017 at 12:14 tarihinde gönderildi


  Aktif bilişim alanında bir numara olan bir firma ,özellikle aktif bilişim yetkilisi aşkın bey son derece sabırlı ve ince bir insan,işinde son derece deneyimli ve mutevazi bir kişiliğe sahip olup işini itina ile yapmaktadır.
  Hiç şüphe etmeden ve çekinmeden aktif bilişim ile çalışabilirsiniz.

  Cevapla
 4. Eren Namlı tarafından 3 Haziran 2016 at 10:31 tarihinde gönderildi


  Yanlış hatırlamıyorsam 2 senedir aktif bilişimle çalışmaktayım. çok firmayla iş yapma fırsatım oldu ama geçiniz efendim. iyi yatırım yaparsınız hosting firması kurarsınız en iyi makinaları alırsınız çok güzel ofisiniz olur da müşteriyle ilgi alakayı kuramadıktan sonra geçiniz efendim. aktif bilişimin saygılı,samimi ve çözüme yönelik tavırları ve çözümleri size güven verir. ve işiniz de çözülür. onlarla alakası olmayan sorularıma bile destek verebilen bir ekipleri mevcut. özellikle aşkın bey, selda hanım sağolsunlar özel bir teşekkürü hakediyorlar. neyse nazar etmeyelim maşaallah. daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle. işiniz rast gitsin…

  Cevapla
 5. recep tarafından 19 Mayıs 2016 at 11:58 tarihinde gönderildi


  X firmasından Aktif bilişime geçerken tereddütlerim vardı Hayırlısı deyip geçtim iyikide geçmişim diyorum başka birşey demiyorum.. Kendi yaptığım hataları onarıp tekrar dizayn ettiler. Hizmet 10 Numara Kalite 10 Numara Destek 10 Numra helal olsun :)

  Cevapla
 6. Mustafa tarafından 9 Nisan 2016 at 22:11 tarihinde gönderildi


  Tebrik Ediyorum. Uzun süredir Haber sitelerimi barındırıyorum herhangi bir sorunda anında destek veriliyor. Özellikle Aşkın beyle irtibatımız oluyor Ve sorunlarımızı çok kısa sürede çözlüyor. Kendilerinin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum

  Cevapla
 7. Serhat UYSAL tarafından 30 Ocak 2016 at 14:19 tarihinde gönderildi


  Şuana Kadar kullandığım en iyi reseller hosting sağlayıcısı, daha önce bir çok firma ile çalıştım ama aktifbilişim bu için sırrını çözmüş gibi

  Cevapla
 8. Fahri Unal tarafından 22 Ocak 2016 at 00:53 tarihinde gönderildi


  Başarılı ve kaliteli bir hizmet

  Cevapla
 9. Aziz YAKŞI tarafından 16 Kasım 2015 at 16:38 tarihinde gönderildi


  3 Yıldır Beraber çalışıyoruz.Çok memnunum İlgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim…

  Cevapla
 10. İsa Emre ÇAĞIRAN tarafından 22 Haziran 2015 at 23:23 tarihinde gönderildi


  Aktif Bilişim firmasıyla bir arkadaşım aracılığıyla yıllar önce tanıştım. Yıllardır sadece aktif bilişim ile çalışmaktayım. Bir yazılımcı olarak Aktif Bilişim firmasına bir çok kişiyi dahil ettim.

  Tek kelimeyle muhteşem bir hizmet. Aşkın Bey’e ilgisinden ötürü çok çok teşekkürlerimi sunarım. Öncü

  Cevapla
 11. mert tarafından 21 Haziran 2015 at 04:36 tarihinde gönderildi


  Domain kayıtları çok pahalı ama diğer hizmetleriniz süper en azından eski müşterilerinize indirim kuponu verilebilir saygılar.

  Cevapla
 12. Doğukan sahil tarafından 27 Nisan 2015 at 18:41 tarihinde gönderildi


  Beğendim gerçekten başarılı.Özellikle fiyat-kalite oranı çok güzel

  Cevapla
 13. Özgür Polat tarafından 9 Nisan 2015 at 11:47 tarihinde gönderildi


  Tek Kelime İle Mükemmel…

  Cevapla
 14. Ozan ERCAN tarafından 18 Mart 2015 at 17:38 tarihinde gönderildi


  Merhaba
  Öncelikle yıllardır aktifbilişim ile çalışırım. bundan önce başka üyeligim vardı. Şimdiye kadar he ne sorunum olduysa büyük bi ilgi alaka ile sorunumun üstesinden gelindi. Heleki aktifbilişim hosting le alakalı olmayan kendi kodlamalarımada yeri geldi yardımcı oldu. Minnettarım Aktifbilişime. :)

  Cevapla
 15. Sinan YILDIZ tarafından 25 Kasım 2014 at 18:45 tarihinde gönderildi


  Yıllardır çalışırım bugüne kadar hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadım,mükemmel ve anlayışlı bir ekip var.Herkese öneriyorum iyi çalışmalar

  Cevapla
 16. Mustafa tarafından 27 Eylül 2014 at 21:09 tarihinde gönderildi


  Hostçu-Tostçu Farkı; Aktif Bilişimde Hitleri yüksek olan haber sitelerimi ve normal bir kaç sitemi barındırıyorum, daha önce pek çok hosting firması ile çalıştım bu sitelerimi barındıracak host ararken aktif bilişimden Aşkın beyle irtibatım oldu. Hem destekte hemde sunucularının performansında bugune kadar bir sorun yaşamadık. Teşekkürler

  Cevapla
 17. Musa KASAP tarafından 22 Eylül 2014 at 02:27 tarihinde gönderildi


  2008 den beri aktif bilişim ile çalışıyorum. İlk günden beri çok memnunum herkeze gözü kapalı tavsiye edilecek tek firma .

  Cevapla
 18. Seçkin Kara tarafından 21 Ağustos 2014 at 17:21 tarihinde gönderildi


  Kaç senedir Aktif Bilişim ile çalışıyorum hiç bir zaman pişman olmadım. Ne zaman işim olsa başka yere hiç gitmiyorum. Çok ilgili, anlayışlı ve duyarlılar. Bu hizmet her yerde bulunmaz. Çok teşekkür ediyorum.

  Cevapla
 19. Batuhan Erdoğan tarafından 11 Ağustos 2014 at 03:35 tarihinde gönderildi


  Son derece sabırlı ve işini iyi yapan bir ekip, gerçekten tavsiye edebileceğim tek hosting firması.

  Cevapla
 20. mustafa imrak tarafından 29 Haziran 2014 at 21:52 tarihinde gönderildi


  aktif bilisim özellikle askin bey’e göstermis oldugu ilgi ve alakadan ötürü sonsuz tesekkürlerimi borc biliyorum.kendisi cok mutevazi bir kisilige sahip olup isini itina ile yapan bir insandir.

  Cevapla

Yorum Bırakın

İsim

Mail (gizli kalacak)

Görüşünüz ;© 2006-2014 Aktif Bilişim İnternet Hizmetleri