< Ana sayfa

Gizlilik

Formların Kullanılması

1.Yorum Formu
1.1 İsim Bilgisi ; Anlatımlara yapmak istediğiniz yorumlarınızı gönderirken, isim, mail ve yorum içeriği olarak üç temel bilgiyi girmenizi isteriz.Buraya gireceğiniz isim kendi adınız olmayabilir dilerseniz bir rumuz kullanabilirsiniz.

1.2 Mail Adresi ; Mail adresinizi yorum formu içinde talep etmemizin nedeni, hem spam yorumlarla mücadele etmek azaltılması, hemde gerektiğinde sorularınıza yanıt verme amaçlıdır.Bu mail adresleri toplanıp hiç bir şekilde kullanılmaz, dağıtılmaz toplu bildiri yapılmaz.Asla spam yapmayız bu konuda emin olabilirsiniz.

1.3 Fotoğraf Küçük Resim ; Bir yorum sistemi uygulaması olan Gravatar eğer bir Gravatar hesabınız varsa tanımladığınız resmi yorum yapanın avatarı olacak şekilde gösterir.Gravatar uygulaması gizlilik bildirisine bağlantıdan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

http://automattic.com/privacy/

1.4 Yorum İçeriği ; Yorum içeriği olarak gönderdiğiniz bilgilerin gönderenin sorumluluğundadır.Bu bilgileri kötüye kullanımı engelleme amacıyla bazı kural şablonlarına dayalı olarak kontrol edip yayınlamaktayız.

Ziyaretçi Bilgilerinin Toplanması

2.1 Sitemiz üzerinde size daha iyi hizmet vermek amacıyla Google Analytics kullanmaktayız.Ziyaretçilerimizin sitemizde nasıl zaman geçirdiğini anlamamıza yardımcı olan bir web analizi aracıdır.kullanılmaktadır.Bu uygulamanın amacı arama trafiği ve ziyaretçi sayısı gibi istatistiksel bilgileri toplayıp ücretsiz olarak sunduğumuz servisleri sizin tercihlerinize göre şekillendirmektir.Google Analytics uygulaması gizlilik bildirisine bağlantıdan ulaşıp inceleyebilirsiniz.

http://www.google.com/intl/tr_tr/analytics/privacyoverview.html


Yorum Bırakın

İsim

Mail (gizli kalacak)

Görüşünüz ;© 2006-2014 Aktif Bilişim İnternet Hizmetleri