< Blog Ana sayfa

Cloud Virtual Dedicated Servers (cVDS Planları)

Cloud Virtual Server, Virtuozzo sistemlerin aksine gerçek sunucu özelliklerini taşıyan ve gerçek sunucu mantığıyla çalışan birbirinden bağımsız olarak yapılandırılmış özellik ve yapılandırma bakımından esnek bir sanallaştırma ürünüdür.

cVDS Faydaları Nelerdir ?

Virtuozzo tabanlı bilinen sanal sunucularda, sanal sunucunuza yüzdesel olarak pay ana işlemciden verilir. cVDS ‘te ise ana işlemciden size özel kullanabileceğiniz GHZ değerinden bir kısım ayrılır.Dolayısıyla ana işlemcinin ne oldu sizi etkilemez. Her cVDS, sadece alınan GHZ değerinden işlemci kullanılır ve tüm sunucular kesinlikle birbirinden etkilenmez.Gerçek sunuculara oranla ekonomi, performans, özelleştirilebilme gibi avantajlar sağlar.

Sanallaştırma ile tüm kaynaklarınızı birbirinden tamamen bağımsız bir şekilde kullanılmasına imkan sağlanır ve her bir cVDS sunucusu kendi yapısı dahilinde, kendi işletim sistemi ile gerçek bir sunucu niteliğindedir.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.

4 Kişi tartışıyor ;

 1. Özkan Karaman tarafından 21 Mart 2011 at 01:27 tarihinde gönderildi


  Kısa Süre Sonra Olumlu Düşüncelerimi Paylaşacağım burada..

  Cevapla
 2. mahmut er tarafından 18 Mart 2011 at 01:48 tarihinde gönderildi


  yok böyle birşey arkadaş, sunucumun load ı yüksek değilken bile kasma yaşıyordum bir firmanın vpssinde. facebookdan gördüm bulut sunucuyu denedim gördüm artık ne alıyorsum ONU KULLANABİLİYORM!!!!!

  Cevapla
 3. hakan demir tarafından 8 Şubat 2011 at 16:04 tarihinde gönderildi


  gayet mantıklı bir hizmeti bizlere yine aktifbilişim sunmuş. bir adet alındı hızlı kurulum için çookk teşekkr ederm.

  Cevapla

Yorum Bırakın

İsim

Mail (gizli kalacak)

Görüşünüz ;© 2006-2014 Aktif Bilişim İnternet Hizmetleri